Šaty

Suknia komunijna jest najważniejszym elementem stroju dziewczynki w tym wyjątkowym dniu. Aby wybrać idealną suknię i jednocześnie sprostać wygórowanym wymaganiom Twojej pociechy, nie należy śpieszyć się z dokonaniem wyboru i dokładnie przeanalizować naszą ofertę sukni komunijnych.
Nasze sukienki komunijne są nie tylko piękne, ale także starannie zaprojektowane, aby zapewnić wygodę i pewność siebie Twojej córce. Oferujemy szeroki wybór stylów, krojów i materiałów, aby każda dziewczynka mogła znaleźć sukienkę, która doskonale odzwierciedli jej osobisty styl i gust.
Przy wyborze sukni warto zwrócić szczególną uwagę na kilka kluczowych kwestii:

STYL
W naszej ofercie sukienki komunijne dostępne są w wielu różnych stylach, od klasycznych, eleganckich sukienek po bardziej nowoczesne i awangardowe modele. Wybór stylu sukienki powinien być uzależniony od indywidualnych preferencji dziewczynki, ewentualnie z uwzględnieniem opinii jej rodziców.
KOLOR
Ceremonia przyjęcia pierwszej Komunii Świętej rządzi się swoimi prawami, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie suknie w kolorach bieli oraz ecru.
MATERIAŁ
Praktycznie wszystkie nasze suknie komunijne wykonane są z atłasu (poza tradycyjnym modelem SK26, gdzie wykorzystaliśmy żorżetę), z przeróżnymi wersjami wykończenia, gdzie w zależności od gustu Twojej pociechy może to być tiul, koronka, kryształki, cekiny, lajkra, etc.
WYMIARY
Sukienka komunijna powinna być odpowiednio dopasowana do figury dziewczynki. Nie powinna być ani zbyt luźna ani zbyt obcisła.

Oto kilka wskazówek, które mogą być pomocne przy wyborze idealnej sukni komunijnej:

Przeglądaj naszą ofertę razem z córką. Ważne aby Twoja pociecha mogła sama wybrać sukienkę, która się jej spodoba.
Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się gdzie można przymierzyć nasze sukienki komunijne. Ważne aby córka miała możliwość przymierzenia różnych modeli aby mieć porównanie, która z nich najlepiej na leży na figurze dziewczynki.
Nie bój się pytać. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, doradzimy i pomożemy dokonać tego idealnego wyboru.

Nasze sukienki komunijne wykonane są z dbałością o każdy szczegół, dzięki temu każda dziewczynka będzie wyglądać w niej wyjątkowo. Poza sukienką komunijną posiadamy bogaty wybór dodatków takich jak: bolerka, rękawiczki, torebki oraz halki, które są idealnym dopełnieniem stylizacji komunijnej.